Izolatorium w hotelu Palace oraz hotelu Royal w Modlinie!

Dyrekcja Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim poinformowała, że decyzją Wojewody Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła  z dnia 9 listopada 2020 r., zostały uruchomione izolatoria w  hotelu Palace w Modlinie przy ulicy Boduena 2 oraz hotelu Royal przy ulicy Szpitalnej 93 w Modlinie.

“Szanowni Państwo, 

Dyrekcja Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim informuje, iż zgodnie z decyzją Wojewody Mazowieckiego z dnia 9 listopada 2020 r., podpisaliśmy w dniu 12 listopada umowę z Modlin Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu, na mocy której w hotelu Palace w Modlinie przy ulicy Boduena 2 oraz hotelu Royal przy ulicy Szpitalnej 93 w Modlinie powstało izolatorium, posiadające łącznie 70 pokoi, w tym:

1) 14 jednoosobowych;

2) 52 dwuosobowych;

3) 4 więcej niż dwuosobowych.

Izolatorium przeznaczone jest dla:

  • osób zakażonych, u których choroba ma łagodny przebieg i nie wymagają leczenia szpitalnego;

  • osób zakażonych, które mają zalecenie przebycia izolacji w domu, ale nie mogą lub nie chcą tam przebywać z obawy o zakażenie bliskich, którzy znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka;

  • osoby, które zostały przez lekarza skierowane do domowej izolacji (kwarantanny), lecz z różnych powodów nie mogą poddać się jej w miejscu zamieszkania.

Skierowanie do izolatorium wypisuje lekarz POZ, lekarz NPL, lekarz SOR, lekarz Szpitala. 

Telefoniczne uzgodnienie miejsc: tel. (22) 224 11 11, 224 22 22, 775 47 40.

Źródło: https://e-portal.ncm.med.pl/2020/11/16/izolatorium/

Leave a Comment